W pierwszym meczu rundy wiosennej na swoim boisku remisujemy z Dąb Zabierzów Bocheński. Choć to Podgórzanki przeważały w spotkaniu i stwarzały więcej sytuacji bramkowych, brakowało skutecznego wykończenia akcji. Jedyną bramkę zdobyła Magdalena Cieślik, która po rajdzie przez całe boisko pokonała bramkarkę gości. Niestety nie udało się utrzymać prowadzenia do końca spotkania i przeciwniczki doprowadziły do wyrównania, ustalając wynik spotkania na 1:1.
PODGÓRZE II Z KOLEJNYM ZWYCIĘSTWEM
Druga drużyna Podgórza pokonała zawodniczki Szreniawa Nowy Wiśnicz 1:2. Mimo wyniku „na styku” to Podgórzanki przez cały czas dominowały na boisku i prowadziły grę, chociaż warunki zdecydowanie nie należały do sprzyjających. Błoto zamiast murawy nie zatrzymało jednak naszej drużyny oraz celnych strzałów Karoliny Kopacz i Dominiki Mosur.
Końcówka spotkania zdecydowanie dominowała w emocje, z jednej strony przeciwniczki cieszyły się z bramki kontaktowej, z drugiej czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie dostała grająca trener gospodyń Anna Płaszczyk.