W zaległym meczu 12. kolejki, pokonujemy MKS Puszcza Niepołomice 1:2. Spotkanie w środowe popołudnie nie zaczęło się dla nas pomyślnie. Choć od początku to Podgórzanki dyktowały warunki gry, w ’13 minucie po rzucie wolnym Puszcza wysunęła się na prowadzenie 1:0. Stracona bramka jeszcze bardziej zmotywowała nasze zawodniczki do ataku, choć brakowało nam skuteczności i dopiero w ’44 minucie doprowadziłyśmy do wyrównania wyniku.

Drugą połowę rozpoczęłyśmy z jasnym celem – zdobyć kolejną bramkę. Zadanie szybko udało nam się wykonać. Już w ’51 minucie podyktowaną jedenastkę wykorzystała niezawodna w takich sytuacjach Marlena Brzeszczyńska.

Wygrana 1:2 i kolejne 3 punkty pozwoliły nam umocnić się na pozycji lidera z 47 punktami na koncie.